Zadzwoń i umów wizytę 22 648 15 52

Al. KEN 26 02-797 Warszawa Zobacz mapę dojazdu

zespół

Lekarz dentysta Anna Lech

ALech

Pani doktor Anna Lech od samego początku swojej pracy zawodowej tj. od 1999r. związana jest z lecznicą, troszcząc się o zdrowe zęby i piękny uśmiech naszych dorosłych i małych pacjentów. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, stomatologii dziecięcej. Jej zainteresowania dotyczą również medycyny estetycznej.
Przyjmuje pacjentów w poniedziałki, wtorki, środy, piątki w godzinach 9-15 i w czwartki w godzinach 14-20. We wtorki wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zobacz certyfikaty

Lekarz dentysta Joanna Masiak

JMasiak
Pani doktor Joanna Masiak od wielu lat konsultuje i leczy ortodontycznie naszych małych i dorosłych pacjentów.
Przyjmuje pacjentów w soboty w godzinach 9-14 i w wybrane piątki w godzinach 15-19.

Dr n. med. Gustaw Lech

GLech
Specjalista chirurg. Pan doktor Gustaw Lech związany jest z Lecznicą od samego jej początku, konsultując i wykonując zabiegi u naszych pacjentów.

Dr n. med. Tomasz Pilecki

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Lekarz Małgorzata Smędek

Endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych.

Higienistki, asystentki i pielęgniarki

Ewa Pośpiech

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z naszą Lecznicą związana od 2007 roku.
Ukończyła policealną szkołę na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna zakończoną egzaminem państwowym. Uczestniczyła w licznych szkoleniach dla asystentek stomatologicznych. Jako wysoce wykwalifikowana asystentka, stanowi olbrzymią pomoc asystując lekarzom przy wszystkich zabiegach dentystycznych, w szczególności z zakresu protetyki, chirurgii i ortodoncji.

mgr Ewa Radwańska

Dyplomowana pielęgniarka, asystentka stomatologiczna. Z naszą Lecznicą związana od 2006 roku.
Ukończyła studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych. Wykonuje zabiegi pielęgniarskie. Będąc wysoce wykwalifikowaną pielęgniarką i asystentką stanowi nieocenioną pomoc w trakcie wszystkich zabiegów dentystycznych, w szczególności z zakresu chirurgii, implantologii oraz zabiegów u „małych pacjentów”.

Sandra Tusiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.
Ukończyła policealną szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna zakończoną egzaminem państwowym. Uczestniczyła w licznych szkoleniach dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Jako higienistka stomatologiczna wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, oraz asystuje lekarzom przy wszystkich zabiegach dentystycznych, w szczególności z zakresu periodontologii, stomatologii dziecięcej i ortodoncji.