Zadzwoń i umów wizytę 22 648 15 52

Al. KEN 26 02-797 Warszawa Zobacz mapę dojazdu

Protetyka

Protetyka jest działem stomatologii, który zajmuje się rekonstrukcją uszkodzonych lub odtwarzaniem brakujących zębów i tkanek miękkich jamy ustnej. Przywrócenie pięknego uśmiechu, poprawa nabytych lub wrodzonych defektów w uzębieniu poprzez m.in. zastosowanie licówek ceramicznych, koron i mostów pełnoceramicznych to cele, które przyświecają naszym lekarzom w ich codziennej pracy.

Pamiętajmy jednak, że braki w uzębieniu to problem nie tylko estetyczny, lecz także funkcjonalno – zdrowotny. Brak zębów upośledza funkcję żucia, a w miejscu ubytku zachodzi proces zaniku kości. Zęby sąsiednie stają się nadmiernie przeciążone, a po pewnym czasie mogą ulegać zrotowaniu, rozchwianiu lub wychyleniu od pozycji prawidłowej. W dłuższej perspektywie czasu procesy te mogą doprowadzić do ich utraty.

Serdecznie zapraszamy na wizytę konsultacyjną. Nasi doświadczeni i kompetentni lekarze, po wnikliwym przeanalizowaniu Państwa problemu klinicznego, omówią wszystkie możliwe sposoby leczenia, zaproponują najwłaściwszy oraz przedstawią kosztorys każdej z opcji.